R O Z W I J A J    S I Ę    Z     N A M I 

Zajęcia w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu mają na celu rozwijać kreatywność i ambicję tworzenia projektów niepowtarzalnych i ponadczasowych oraz uzupełnić wiedzę techniczną. Zdobyte umiejętności i doświadczenie pomogą „otworzyć drzwi” do wykonywania profesji architekta wnętrz na światowym poziomie, przy wykorzystaniu własnego talentu i osiąganiu satysfakcji z własnej pracy.
Projektowanie wnętrz wymaga wiedzy interdyscyplinarnej. Do bycia dobrym architektem wnętrz nie wystarczy jedynie zmysł estetyczny.

Kreatywne spojrzenie na rzeczywistość poparte powinno być zdobyciem gruntownej wiedzy technicznej, produktowej i technologicznej.
W SPWiD zajęcia będą prowadzone wyłącznie przez praktyków. To czynni zawodowo fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, mający na bieżąco kontakt z najnowszymi technologiami i kolekcjami, będą u nas przekazywać wiedzę o aktualnych trendach w światowym designie czy o konstrukcji elementów wyposażenia wnętrz.

Nasze zajęcia są prowadzone głównie w kontekście praktycznych realizacji. Nad jakością pracy i jej prawidłowym przebiegiem czuwać będzie Dominika J.Rostocka – mentor SPWiD. W ten sposób zdobywane jest doświadczenie, które – w połączeniu z teorią – będzie inspirować do rozwoju własnego talentu. Angażowanie się w realną pracę związaną z wykończeniem konkretnego lokalu dostarczy też okazji do dyskusji i refleksji nad zaprojektowanymi rozwiązaniami.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest przesłanie portfolio na adres rekrutacja@spwid.com

W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel 605 330 870 lub napisz:  biuro@spwid.com.

JEŚLI   JESTEŚ   ZAINTERESOWANY, PROSIMY   O   PRZESŁANIE    INFORMACJI O   SOBIE   WRAZ    Z    PORTFOLIO ADRES DO ZGŁOSZEŃ : rekrutacja@spwid.com